На Святошино затримали «гастролера»-грабіжника
- Подробиці
- Опубліковано 08.01.2017 18:01
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1245
Заявник вчасно повідомив правоохоронцям про грабіж з автомобіля, і саме це дозволило затримати зловмисника із награбованими речами, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
Оперативники карного розшуку, отримавши інформацію про злочин на парковці біля двох торгових центрів, почали оглядати прилеглу територію. Їх увагу привернув чоловік, схожий за прикметами на підозрюваного. При наближенні правоохоронців він намагався втекти, однак, не зважаючи на всі зусилля, його затримали.
При ньому були дві сумки чорного кольору, які потім впізнали потерпілі. Документи, що знаходились всередині, чітко вказували на власників цих речей.
На місце події виїхали працівники слідчо-оперативної групи управління, які ретельно дослідили та зафіксували докази.
Затриманий за ст. 208 КПК України у скоєному зізнався, йому 33 роки, він уродженець іншої держави.
Слідчим відділом Святошинського управління поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Фігуранту загрожує до чотирьох років позбавлення волі. Проводиться досудове розслідування, а оперативні співробітники перевіряють затриманого на причетність до вчинення аналогічних злочинів на території району та міста.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...

Прокуратура столиці вимагає витребувати нерухоме...
10 мая 2012 г.

Київрада вперше за свою історію...
13 дек. 2012 г.

Коррупция и озеленение, или Как...
21 мая 2013 г.
Набираючі популярність...

Обличчя кримського спротиву
12 мар. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
13 мар. 2025 г.

1200 москалів подохло минулої доби...
13 мар. 2025 г.
Останні новини
13.03.2025 08:19
1200 москалів подохло минулої доби на українській землі12.03.2025 21:19
Обличчя кримського спротивуПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 12 березня обговорив наступні актуальні теми:
Коментарі