У Києві СБУ затримала на хабарі у сто тисяч гривень слідчого поліції
- Подробиці
- Опубліковано 18.04.2017 22:06
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1881

Слідчого одного з районних управлінь поліції Києва затримали на хабарі у сто тисяч гривень співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою та внутрішньою безпекою Нацполіції. Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.
Слідчий вимагав гроші від громадянина однієї з країн Закавказзя за непритягнення до кримінальної відповідальності через крадіжку та повернення йому речового доказу – автомобіля.


Правоохоронці затримали зловмисника біля приміщення райвідділу під час отримання ним усієї суми хабара. Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчі дії та обшуки за місцем роботи хабарника. Вирішується питання щодо оголошення зловмиснику про підозру.
Фото прес-центру СБ України
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
20.12.2025 22:22
СБУ уразила два російські літаки Су-27 на аеродромі Бельбек20.12.2025 12:00
Збито та подавлено 31 ворожий БпЛА20.12.2025 11:51
1090 москалів подохло минулої доби на українській земліУ новому випуску ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт, полковник ЗСУ у відставці Роман Світан обговорили головні новини станом на 20 грудня


Коментарі