У Києві правоохоронці перекрили міжрегіональний канал постачання наркотиків
- Подробиці
- Опубліковано 11.06.2017 12:54
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1390
Працівники управління протидії наркозлочинності виявили у зловмисниці метадон, який вона для збуту привезла у столицю із Запоріжжя. Тепер затриманій жінці загрожує до восьми років позбавлення волі, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
Оперативники неподалік станції метро «Харківська» у Дарницькому районі столиці під час поверхневого огляду виявили у жінки більше сотні згортків із речовиною білого кольору. Загальна вартість вилучених заборонених речовин на «чорному» ринку становить понад 200 тисяч гривень.
Виявилося, що 31-річна жінка привезла метадон із іншого міста з метою продажу шляхом так званих «закладок». Наркокур’єр у вчиненні кримінального правопорушення зізналася, однак повідомити джерело придбання метадону категорично відмовилася.
Слідчим відділом Дарницького управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України. Зловмисницю затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, вирішується питання про обрання їй міри запобіжного заходу. Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...

Медійні організації схвалили компроміс між...
5 мар. 2013 г.

В Киеве подполковник милиции продвигался...
16 мая 2013 г.

Прокуратура у суді наполягатиме на...
31 окт. 2013 г.
Набираючі популярність...

Схвалено пакети допомоги від США...
17 сент. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
18 сент. 2025 г.

930 москалів подохло минулої доби...
18 сент. 2025 г.
Останні новини
18.09.2025 10:30
Збито та подавлено 48 ворожих БпЛА18.09.2025 10:16
930 москалів подохло минулої доби на українській землі17.09.2025 10:16
Збито та подавлено 136 ворожих БпЛАПолковник ЗСУ в запасі та військовий експерт Роман Світан з ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 17 вересня обговорили такі теми:
Коментарі