Депутат Макарівської райради відібрав квартиру у 90-ї киянки. Тепер його судитимуть
- Подробиці
- Опубліковано 05.07.2017 15:19
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1905

Київською прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт стосовно депутата сьомого скликання Макарівської районної ради Київської області, який у шахрайський спосіб відібрав у 90-річної жінки квартиру у Києві. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.
Встановлено, що у 2015 році депутат познайомився з 90-річною киянкою, яка на праві власності володіла квартирою в центрі столиці вартістю майже 1,5 млн гривень.
З метою заволодіння квартирою пенсіонерки, зловмисник спочатку увійшов їй в довіру - відвідував, цікавився станом здоров’я, підвозив до лікарні. Однак у подальшому, скориставшись нагодою, викрав усі правовстановлюючі документи на квартиру цієї жінки та, використовуючи копію паспорту останньої з фотокарткою іншої людини, оформив на себе генеральну довіреність (довіреність представляти її інтереси у питаннях продажу та перереєстрації права власності на квартиру).Після цього зловмисник продав квартиру пенсіонерки за 145 тис. гривень своєму знайомому.
Наразі Київською місцевою прокуратурою №1 завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні та обвинувальний акт відносно підозрюваного за ч. 4 ст. 190, ч. 1 ст. 357, ч. 4 ст. 358 КК України направлено до суду для розгляду по суті.
Зауважимо, що у ході досудового розслідування права пенсіонерки на житло повністю поновлені.
Фото «Конфлікти і закони»
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
20.12.2025 12:00
Збито та подавлено 31 ворожий БпЛА20.12.2025 11:51
1090 москалів подохло минулої доби на українській землі20.12.2025 10:02
Пісня-посвята Герою ВАДИМУ МИРОНЕНКУВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт, полковник ЗСУ у відставці Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу на 19 грудня


Коментарі