У Києві затримали на хабарі капітана Національної поліції
- Подробиці
- Опубліковано 14.07.2017 18:47
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2290

Працівника одного з районних управлінь ГУ Національної поліції у Києві викрила на хабарництві Служба безпеки України спільно зі столичною прокуратурою та внутрішньою безпекою НП. Капітан поліції вимагав від мешканця Києва сто двадцять п’ять тисяч гривень за повернення майна, що було вилучено під час обшуку у його оселі, повідомляє прес-центр СБ України.
Співробітники СБУ затримали зловмисника на «гарячому» біля його роботи під час передачі йому частини хабара у розмірі п’ятдесяти двох тисяч гривень.


Тривають невідкладні слідчі дії. Вирішується питання щодо оголошення зловмиснику про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.
Фото прес-центру СБ України
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
15.11.2025 10:55
Збито та подавлено 93 цілі противника15.11.2025 10:48
1000 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан із ведучим Андрієм Штангретом у воєнному зведенні за 15 листопада обговорили наступні теми:


Коментарі