Столична поліція розшукує невідомих, які пограбували студентів у квартирі
- Подробиці
- Опубліковано 14.11.2017 22:18
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1523
Нападники увірвалися до помешкання, де побили чотирьох хлопців та дівчину. Після цього забрали їх особисті речі і ювілейні прикраси та втекли. За фактом грабежу розпочато кримінальне провадження, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
Близько 14.30 до чергової частини Деснянського управління поліції надійшло повідомлення про те, що троє невідомих увірвалися до квартири по вулиці Мілютенка, де пограбували власницю та її гостей. На місце події виїхала слідчо-оперативна група.
Прибувши на виклик, правоохоронці встановили: компанія із чотирьох студентів відпочивала у квартирі знайомої та згодом вирішила йти додому. Відкривши двері, хлопці побачили трьох невідомих у масках, які заштовхали їх назад у помешкання.
У квартирі зловмисники зібрали усіх в одній кімнаті та почали бити. Далі один із нападників зібрав речі потерпілих - золоті вироби, документи, банківські картки та мобільний телефон, а відтак покинули приміщення.
Слідчим відділом Деснянського управління поліції ведеться досудове розслідування за ч. 3 ст. 186 (Грабіж) Кримінальним кодексом України, санкція якої передбачає до восьми років позбавлення волі. Зусилля правоохоронців спрямовані на пошук зловмисників, причетних до події.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...

У предтечі виборів до Київради...
21 мая 2014 г.

Водій, подбай про свою безпеку...
10 июл. 2014 г.

Службовець київського комунального підприємства розміщував...
22 янв. 2016 г.
Набираючі популярність...

У своєму суботньому пості Трамп...
14 сент. 2025 г.

Україна розвертається до Китаю?
15 сент. 2025 г.

Спецдоповідач ООН: Вбивство місцевих журналістів...
15 сент. 2025 г.
Останні новини
15.09.2025 20:04
Україна розвертається до Китаю?15.09.2025 10:58
Збито та подавлено 59 ворожих БпЛА15.09.2025 09:02
910 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Владислав Соловйов та полковник ЗСУ в запасі, військовий експерт Роман Світан обговорили останні новини
Коментарі