Кличко відправив ЖЕКи в минуле

ge ka

 
Роботу ЖЕКів складно назвати ефективною, тому вони повинні піти в минуле. Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив в ефірі Українського радіо, повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі Київського міського голови.


«ЖЕКи – це атавізм, який дістався нам з радянських часів. Неякісні послуги, відсутність належного реагування на проблеми. Сервісом це назвати не можна. На сьогоднішній день ми робимо все для того, щоб реорганізувати роботу ЖЕКів, щоб скоротити чисельність людей, які насправді не виконують своїх обов’язків. З іншого боку нам потрібна ефективна робота. Тому ЖЕКи повинні піти в минуле», - підкреслив Кличко.

Міський голова наголосив, що дієвою альтернативою є органи самоорганізації населення. «Вони можуть замовляти послуги у будь-яких компаній, які надають найкращий та найдешевший сервіс. Там, де є конкуренція, є якість. Такі механізми працюють в європейських країнах. Ми беремо найкращий світовий досвід та впроваджуємо його в Києві», - зауважив Кличко.



Коментарі

  -2 #1 Vladimir Kiev 26 июн. 2015 г., 07:37:13
...мне нравится деятельность Кличко как меоа...
на очередных выборах буду голосовать за него...

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.