В аеропорту «Київ» влаштували флеш-моб «ПРХ ПНХ!» на підтримку викрадених грузинів
- Подробиці
- Опубліковано 18.11.2017 16:35
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2291
Цілу ніч активісти партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» та небайдужі кияни пікетували в аеропорту «Київ» в Жулянах, де незаконно утримують і хочуть депортувати викрадених вчора соратників Саакашвілі – ветеранів АТО та журналіста. Вони влаштували на їх підтримку флеш-моб – виклали зі спальників «ПРХ ПНХ» та запевняють, що не зійдуть з місця, поки їх не звільнять, інформує прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ».
«Надійшла інформація, що все ж таки хлопців не відправили в Грузію та утримують у «відстійнику» аеропорту Жуляни. Тож активісти зібрались на флешмоб ПРХ ПНХ! Народні депутати та адвокати зараз фізично шукають зниклих по правоохоронних органах. А ми поки що залишаємось в «Жулянах». Хто поруч, приєднуйтесь», - зазначив на своїй сторінці у соцмережі Facebook член політради партії «РУХ НВОИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» Іван Слободяник.
Як відомо, соратників Саакашвілі хочуть цинічно депортувати з чотирма «злодіями в законі».
«Хочу повідомити, що викрадених хлопців досі тримають в ізоляції. Є інформація про те, що їх жорстоко побили. Про це також свідчить велика кількість крові, яку ми бачили в їх квартирі. Напевне, саме через це їх зараз ховають і не спішать депортувати. Скоріше всього, їх тримають в нелюдських умовах. Хочу відзначити, що у Вано Ндірадзе важка форма діабету. Не хочу навіть припускати думки, але можливо, хтось навіть вбитий, як це було колись з Георгієм Гонгадзе. І тепер влада не знає, як вийти «сухими з води». Не хочу необґрунтовано нагнітати чи лякати когось, але всі факти і обставини наразі вказують на те, що склалась справді критична ситуація», - зазначив член Ради партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі» Давід Сакварелідзе.
Нагадаємо, вчора викрали журналіста грузинської телекомпанії Руставі-2 Тамазо Шавшишвілі , який був у відрядженні в Києві і висвітлював діяльність Михайла Саакашвілі, а також героїв АТО Мамуку Абашидзе і Вано Надірадзе. Як відомо, їх відвезли в аеропорт «Київ» в Жулянах, втім досі жодної інформації про їх стан та точне місце знаходження ні нардепам, ні адвокатам не повідомили.
Фото info.rns.org.ua
Також з цієї категорії...

Прокуратура спростовує інформацію про порушення...
9 апр. 2012 г.

Автобуси кандидата Баленка «каруселять» у...
28 окт. 2012 г.

Київська Інспекція з питань захисту...
22 февр. 2013 г.
Набираючі популярність...

Як українці годують чиновницьку касту:...
28 апр. 2025 г.

Депутат Київради Вікторія Кустова: Леонід...
5 авг. 2025 г.

За 12 тисяч доларів переправляв...
10 сент. 2025 г.
Останні новини
17.09.2025 10:16
Збито та подавлено 136 ворожих БпЛА17.09.2025 09:08
1020 кацапів подохло минулої доби на українській землі16.09.2025 11:16
Збито та подавлено 89 ворожих БпЛАПолковник ЗСУ в запасі та військовий експерт Роман Світан з ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 17 вересня обговорили такі теми:
Коментарі