Киянина затримали за розбійний напад на кредитну установу
- Подробиці
- Опубліковано 07.02.2018 18:27
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2179

Подія сталася в Деснянському районі Києва. Зловмисник під погрозою ножа заволодів грошовими коштами у сумі 2300 гривень.
За інформацією прес-служби Нацполіції Києва, близько 09.40 до чергової частини Деснянського управління поліції надійшло повідомлення про те, що на проспекті Маяковського невідомий у медичній масці здійснив розбійний напад на фінансовий заклад.
Як повідомив начальник Головного управління Національної поліції у місті Києві Андрій Крищенко, слідчо-оперативній групі працівник установи розповів, що зловмисник погрожував ножем та забрав 2300 гривень. Правоохоронці провели огляд місця події, вилучили речові докази та відеозаписи з камер відеоспостереження.

«За кілька годин ми встановили, що до вчинення злочину причетний 31-річний киянин. Під час санкціонованого обшуку за місцем його мешкання ми вилучили одяг та ніж, які направили на експертне дослідження, а також близько 2000 гривень. Зараз ми його затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України», - зазначив начальник Головного управління Національної поліції у місті Києві Андрій Крищенко.
Слідчим відділом Деснянського управління поліції відкрито кримінальне провадження ч. 1 ст. 187 (Розбій) Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до семи років позбавлення волі.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
24.02.2026 09:38
Нічна атака відбита: Сили оборони знешкодили 111 ворожих дронів24.02.2026 09:26
Чотири роки незламності: мінус 920 кацапів за добу!23.02.2026 09:15
Збито та подавлено 105 ворожих БпЛАПолковник ЗСУ в запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому огляді за 23 лютого обговорили наступні теми:


Коментарі