У столиці виявили підпільний м’ясопереробний цех, де працювали нелегали
- Подробиці
- Опубліковано 22.02.2018 19:45
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1976
Аби не потрапити у поле зору правоохоронців, на роботу заступали вночі. Однак працівники управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, спільно з прокуратурою міста Києва викрили десятьох іноземців, які без жодних документів працювали на «підприємстві» киянина, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
Під час відпрацювання операції «Мігрант» працівники управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, спільно з колегами із прокуратури, Державної служби з питань безпечності харчових продуктів і захисту споживачів та Державної міграційної служби провели санкціонований обшук на проспекті Степана Бандери, де виявили незаконний м’ясопереробний цех, на якому працювали десять громадян іншої держави без документів, що дають право перебувати на території України.
Працівники поліції з’ясували, що у приміщенні підприємства чоловіки і жінки працювали та жили. Більше того, аби не привертати до себе увагу, нелегали працювали вночі. За фактом незаконного перебування на території України на іноземців складені протоколи за ст. 203 (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Зараз вирішується питання щодо подальшого місця проживання іноземців.
Відносно роботодавця – місцевого мешканця, який організував нелегальний цех, складено протокол за ст. 204 (Порушення порядку працевлаштування, прийняття на навчання, надання житла, реєстрації іноземців та осіб без громадянства та оформлення для них документів) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Окрім того, буде ретельно перевірена законність його підприємницької діяльності.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...

Прокуратура столиці виявила самовільно зайняту...
27 февр. 2012 г.

Прокуратура через суд повернула киянам...
10 июн. 2013 г.

В аеропорту Бориспіль затримали «злодія...
13 дек. 2016 г.
Набираючі популярність...

Протягом січня - вересня 2025...
8 окт. 2025 г.

Поліцейські затримали зловмисника, який пограбував...
8 окт. 2025 г.

«Таліпов, який третю добу «не...
9 окт. 2025 г.
Останні новини
09.10.2025 09:24
путін зіштовхує Китай з Європою09.10.2025 08:46
1020 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні обговорили наступні теми:
Коментарі