Київські патрульні не братимуть хабарів, бо мають гідну зарплатню та соцзахист

kiev politsiya

 
Патрульні поліцейські мають достатньо високу зарплату, щоб не брати хабарів. Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив у коментарі журналістам після урочистого прийняття присяги новою патрульною службою Києва, повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі Київського міського голови.


«Сьогодні день народження української поліції. Це - команда, нова за філософією, ставленням до роботи. Це молоді, освічені, енергійні люди. Я впевнений, що разом зможемо навести лад у місті. Я завжди казав, що зміни починаються з Києва, і ми пишаємося, що Київ є першим містом, де з'явилася нова поліція», - зазначив мер.

Кличко висловив впевненість, що патрульні не братимуть хабарів, тому що мають гідну заробітну плату та соціальні гарантії. «Нові поліцейські мають гідну заробітну плату, соціальний захист, сучасну екіпіровку. Конкурс складав 25 осіб на одне місце. І сподіваюся, що вони не ризикуватимуть брати хабарі - бо це поставить хрест на їх перспективах і майбутньому. Я впевнений, що вони не підведуть», - підкреслив Кличко.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.