Поліція Києва затримала чоловіка, який пошкодив п’ять автомобілів і вкрав відеореєстратор
- Подробиці
- Опубліковано 01.03.2018 11:35
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1717
До чергової частини Голосіївського управління поліції надійшло повідомлення про те, що на проспекті Лобановського незнайомець розбив кілька автомобілів. Чоловік, який перебував неподалік, помітив невідомого, який відкруткою пошкодив п’ять автівок та викрав відеореєстратор, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
Як розповів т.в.о начальника слідчого відділення Голосіївського управління поліції Ігор Мусіюк, зловмисника затримали на місці:
«Ми вилучили знаряддя злочину та вкрадену річ. Затриманий – 26-річний уродженець Житомирської області, який раніше мав проблеми із законом за вчинення аналогічних злочинів. Свої протиправні дії він пояснив відсутністю роботи і грошей».
За даним фактом розпочали кримінальні провадження за статтями 185 (Крадіжка) та 194 (Умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу України. Суд обрав йому міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...

Прокуратура викрила підпільне казино на...
22 янв. 2013 г.

У Києві затримали шахрая, який...
19 дек. 2017 г.

Столичні правоохоронці виявили у квартирі...
9 июл. 2018 г.
Набираючі популярність...

Поліція Києва спільно з СБУ...
6 мая 2025 г.

У Києві поліцейські затримали працівника...
7 мая 2025 г.
Черговий мирний розводняк
11 мая 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 17 травня обговорили наступні теми:
Коментарі