У Києві затримали зловмисників, які обікрали три квартири
- Подробиці
- Опубліковано 12.03.2018 11:59
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2395

Як розповів начальник слідчого відділу Деснянського управління поліції Роман Трьомсин, чоловіки пошкодили замки вхідних дверей за допомогою інструментів і таким чином проникли до квартир. Викравши майно в останньому помешканні, почали тікати. У ході оперативно-розшукових заходів злодіїв затримали неподалік від місця події на вулиці Мілютенка, інформує прес-служба Нацполіції Києва.
Слідчо-оперативна група задокументувала події за адресами скоєння крадіжок. Речові докази вилучили та направили на експертне дослідження.




«Поліцейські з’ясували, що затриманий 47-річний киянин знаходиться під слідством за скоєння крадіжки у Дніпровському районі, де йому обрано міру запобіжного заходу у вигляді застави, а у минулому він судимий за скоєння аналогічних злочинів. А його співучасник - 37-річний місцевий мешканець - раніше до кримінальної відповідальності не притягувався.
Слідчим відділом Деснянського управління поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Фігурантам загрожує до шести років позбавлення волі.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
20.12.2025 12:00
Збито та подавлено 31 ворожий БпЛА20.12.2025 11:51
1090 москалів подохло минулої доби на українській землі20.12.2025 10:02
Пісня-посвята Герою ВАДИМУ МИРОНЕНКУВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт, полковник ЗСУ у відставці Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу на 19 грудня


Коментарі