На столичному Гідропарку затримали жінку - за пограбування
- Подробиці
- Опубліковано 09.06.2018 13:56
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1495
Після спільного розпиття алкогольних напоїв зловмисниця вирішила привласнити прикраси та мобільний телефон знайомої. Проте намірам правопорушниці завадили свідки події, які викликали правоохоронців, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
Коли до Дніпровського управління поліції надійшло повідомлення про пограбування жінки на території Гідропарку, на місце негайно виїхала слідчо-оперативна група поліції.
Як розповів начальник Дніпровського УП ГУНП у м. Києві Олександр Кузьмін, по прибуттю до поліцейських звернулася потерпіла із заявою. А очевидці події поділилися обставинами злочину та прикметами грабіжниці, за якими дільничні офіцери разом із оперативними працівниками розпочали пошуки.
«Як ми встановили, жінки познайомилися у розважальному закладі, де розпивали спиртне. Згодом одна з них вирішила піти додому та, опинившись на вулиці, зловмисниця відразу відібрала мобільний телефон у потерпілої та почала знімати з неї золоті прикраси. Це побачили інші відвідувачі кафе, однак підозрювана встигла втекти», - повідомив полковник поліції.
Проте на пошуки жінки правоохоронцям знадобилося кілька хвилин. Її розшукали та затримали, а речові докази, яких вона встигла позбутися, знайшли неподалік.
«Це – 33-річна місцева жителька, яка раніше порушувала закон через майнові злочини. Ми затримали її у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України, а найближчим часом суд обере їй міру запобіжного заходу. Досудове розслідування, розпочате за статтею 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України, триває», - додав Олександр Кузьмін.
Також з цієї категорії...

У Деснянському районі столиці 3...
28 сент. 2013 г.

Брати Клички разом з активістами...
9 дек. 2013 г.

Ударівці вирушили звільняти Представництво ЄС...
10 дек. 2013 г.
Набираючі популярність...

Теплий прийом у Варшаві: діаспора...
8 июн. 2012 г.

У Європі піднімають питання про...
4 сент. 2012 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
1 июл. 2025 г.
Останні новини
01.07.2025 09:43
Знешкоджено 47 ворожих БпЛА01.07.2025 09:34
970 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 29 червня обговорили наступні теми:
Коментарі