У столиці поліцейські затримали киянина, який смертельно травмував жінку
- Подробиці
- Опубліковано 20.08.2018 11:53
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2060

Під час сварки зловмисник вдарив знайому ногою по голові. Потерпілу госпіталізували до лікарняного закладу, де вона згодом померла. За скоєне чоловіку загрожує до десяти років позбавлення волі, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
До чергової частини Подільського управління поліції надійшло повідомлення від жінки про те, що біля гаражів її матір побили невідомі. На виклик виїхала слідчо-оперативна група, яка провела огляд місця події.
Начальник Подільського управління поліції Владислав Іщенко розповів, що під час розпивання алкогольних напоїв між чоловіком і жінкою стався конфлікт, у результаті якого зловмисник вдарив жінку ногою по голові. Лікарі «швидкої», які прибули на виклик, госпіталізували потерпілу до медичного закладу, де вона згодом померла:
«Для встановлення усіх обставин події ми опитали мешканців сусідніх будинків та перехожих. З’ясувалось, що до нанесення тілесних ушкоджень причетний 42-річний киянин. Оперативники встановили його місце знаходження та затримали», - додав Владислав Іщенко.
Чоловіку оголошено повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України, та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. За скоєне фігуранту загрожує до десяти років позбавлення волі.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
17.12.2025 12:05
Збито та подавлено 37 ворожих БпЛА17.12.2025 11:57
1730 москалів подохло минулої доби на українській землі17.12.2025 08:07
Новорічний геополітичний солітар16.12.2025 09:23
Збито та подавлено 57 ворожих БпЛА16.12.2025 09:15
1150 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан з ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні 16 грудня обговорили наступні теми:


Коментарі