Прокуратура вимагає повернути державі 3 млн грн. боргу за оренду землі на Дарниці

prokuratura obolon

 

Прокуратура Дарницького району звернулась до суду з вимогою стягнути з приватного товариства, що займається виробництвом харчових та продовольчих товарів, майже 3 млн гривень, заборгованих за користування земельною ділянкою, повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі прокуратури Дарницького району міста Києва.


Прокурорською перевіркою встановлено, що приватна структура з 2004 року набула в оренду земельну ділянку площею 3,2 га на вул. Зрошувальній, 5 у Дарницькому районі столиці. Кошти за розміщення складських приміщень на цій ділянці підприємство сплачувало до столичного бюджету своєчасно, утім з лютого 2013 року припинило розраховуватись за оренду, внаслідок чого виникла кількамільйонна заборгованість.

У своїх позовних вимогах прокуратура району вимагає стягнути з боржника майже 3 млн грн на користь столичного бюджету.



Коментарі

  +0 #1 Iehbr 31 окт. 2013 г., 10:46:03
3 000 000*8/12/3,2= 625 000 в месяц/га, да вы что с ума сошли :cry:
Ахметов за их месячную аренду весь Киев скупит.

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.