На столичному Печерську оперативники затримали чоловіка за ножове поранення співмешканки
- Подробиці
- Опубліковано 24.12.2018 12:42
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1380
Потерпілу з травмами голови та проникаючим ножовим пораненням госпіталізували у лікарню. Раніше судимого за вбивство зловмисника доставили в управління поліції. Розпочато кримінальне провадження.
До Печерського управління поліції від лікарів надійшло повідомлення про госпіталізацію жінки. На виклик виїхала слідчо-оперативна група, яка опитала свідків та встановила обставини події, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
Правоохоронці оглянули кімнату та вилучили ніж зі слідами крові і одяг. Потерпіла – 52-річна жінка, працювала двірником. Разом зі своєю колегою та її співмешканцем вони проживають у підсобному приміщенні на вулиці Предславенській.
Під час спільного розпиття спиртних напоїв між жінками виникла бійка, у яку втрутився чоловік. Він схопив ножа та вдарив потерпілу. Жінка вибігла на вулицю, де перехожі допомогли їй викликати «швидку». За попереднім діагнозом лікарів, у неї проникаюче поранення грудної клітини та численні забійні рани голови.
29-річного зловмисника затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Чоловік раніше судимий за вбивство.
За даним фактом слідчим відділом Печерського управління поліції розпочато досудове розслідування за ч. 1 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання затриманому міри запобіжного заходу. Йому загрожує до восьми років позбавлення волі.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...

З київських хлебопекарів стягнуто заборгованість...
18 мая 2012 г.

Кличко поспілкувався з командирами «Беркуту»...
21 янв. 2014 г.

На Святошино затримали «гастролера»-грабіжника
8 янв. 2017 г.
Набираючі популярність...

Сделка не помогла
24 мая 2025 г.

15 постраждалих внаслідок нічної атаки...
24 мая 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
25 мая 2025 г.
Останні новини
25.05.2025 13:56
Військовий злочин Єрмака-Зеленського на Курщині25.05.2025 10:14
Збито 45 крилатих ракет, знешкоджено 266 ворожих БпЛА25.05.2025 10:05
1020 кацапів подохло минулої доби на українській землі24.05.2025 21:29
Сделка не помогла24.05.2025 20:11
Україна та політика: акценти Каннського кінофестивалюПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 23 травня обговорили наступні теми:
Коментарі