У Києві оперативники затримали групу заїжджих квартирників, серед яких один - росіянин з Криму
- Подробиці
- Опубліковано 16.02.2019 16:44
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1499
Трьох зловмисників з інших регіонів держави обґрунтовано підозрюють у вчиненні крадіжки з квартири у Деснянському районі столиці. Суд обрав зловмисникам міру запобіжного у вигляді тримання під вартою, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
Під час відпрацювання проспекту Маяковського оперативники поліції Києва та місцеві правоохоронці звернули увагу на трьох підозрілих чоловіків. Правоохоронці вирішили простежити за ними та затримали відразу після скоєння квартирної крадіжки. Для документування події викликали слідчо-оперативну групу.
Як розповів начальник Деснянського управління поліції Олександр Косовський, поліцейські вилучили викрадені речі (золоті та срібні прикраси, два ноутбуки) та інструменти, за допомогою яких злодії проникли у помешкання заявниці:
«Це вже третя група квартирників, яку ми затримали за останні два тижні. Двоє затриманих, 1979 та 2001 років народження, з міст Запоріжжя та Мелітополя, третій - з окупованого Криму, до того ж - має паспорт громадянина російської федерації. Двоє вже відбували покарання за скоєння майнових злочинів».
Досудове розслідування триває за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Зловмисникам загрожує до шести років позбавлення волі.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...

У Києві оголошено вирок 12...
1 авг. 2013 г.

Активісти звільнили 7 будівель в...
15 июл. 2014 г.

Воду у Деснянському водозаборі можуть...
23 мар. 2016 г.
Набираючі популярність...

В британской контрразведке МИ-5 сменится...
28 мар. 2013 г.

Прокуратура Київської області вимагає повернути...
25 июл. 2016 г.

Плани Китаю щодо нового світового...
3 сент. 2025 г.
Останні новини
03.09.2025 18:56
Плани Китаю щодо нового світового порядку03.09.2025 12:10
Збито та подавлено 451 ціль противника03.09.2025 10:15
780 москалів подохло минулої доби на українській землі02.09.2025 21:58
Реанимация януковичаПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 2 вересня обговорили наступні теми:
Коментарі