Київські поліцейські отримали за годину п’ять повідомлень про замінування
- Подробиці
- Опубліковано 14.04.2019 17:56
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1802

Протягом години до поліції Києва надійшло п’ять анонімних повідомлень. За адресами вирушили спеціалісти вибухотехнічної служби, кінологи, рятувальники та слідчо-оперативні групи територіальних управлінь поліції. Правоохоронці перевіряють чотири готелі на вулицях Хрещатик, Ірининська і Михайлівська , а також міжнародний центр сучасного мистецтва та торговий центр на вулиці Басейній, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
Нагадаємо, раніше правоохоронці отримали інформацію про замінування Майдану незалежності та торгового центру.
Події належним чином зареєстровані у Журналах єдиного обліку заяв та повідомлень Печерського та Шевченківського управлінь поліції.
Станом на 16:30 працівники поліції перевірили торговий центр, Майдан Незалежності і два готелі: небезпечних предметів не виявлено.
Фото AFP
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
22.02.2026 11:34
Обмен уколами или кто виноват?22.02.2026 11:03
Збито та подавлено 33 ракети та 274 ворожих БпЛА22.02.2026 10:55
890 кацапів подохло минулої длюи на українськй земліВійськовий експерт Роман Світан у розмові з ведучим Ігорем Гаврищаком проаналізували ключові воєнні події станом на 22 лютого


Коментарі