Столичні детективи повідомили про підозру киянину, який у власній квартирі організував наркопритон
- Подробиці
- Опубліковано 30.05.2019 13:57
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1266

Отримавши оперативну інформацію щодо збуту наркотиків, детективи Голосіївського управління поліції провели санкціонований обшук у квартирі 35-річного чоловіка. За словами начальника слідчого відділення Сергія Бондара, у результаті процесуальної дії правоохоронці вилучили у квартирі киянина марихуану та 19 чеків із метадоном, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
«Після проведення експертного дослідження ми звернулися до суду з клопотанням про взяття зловмисника під варту. Зараз фігурантові оголошена підозра за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених частиною першою статті 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) та частиною першою статті 317 (Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України», - розповів Сергій Бондар.



Встановлено, що правопорушник створив у своїй оселі наркопритон, де збував наркотичні та психотропні засоби. За вчинення цих протиправних дій чоловіку загрожує до восьми років позбавлення волі.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
12.12.2025 11:16
Небезпечні сни Трампа12.12.2025 11:01
Збито та подавлено 64 ворожих БпЛА12.12.2025 10:53
1400 москалів подохло минулої доби на українській земліОдеська область пережила один із наймасованіших обстрілів з боку росіян, повідомив очільник обласної військової адміністрації Олег Кіпер


Коментарі