За позовами прокуратури киянам повернуто 4 земельні ділянки на Оболоні вартістю 11 млн грн

prokuratura obolon

 

У 2004 році на підставі рішень Київради столична будівельна компанія отримала в оренду 4 земельні ділянки загальною площею майже 2 га на Оболонському проспекті, вул. Прирічній та вул. Північній для зведення житлових будинків. Прокурорською перевіркою встановлено, що орендована земля, вартість якої складає близько 11 млн гривень, не була використана за цільовим призначенням. Водночас, по закінченню строків дії договорів оренди, забудовник продовжував утримувати ділянки, не сплачуючи при цьому кошти за їх користування, повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі прокуратури Оболонського району.


У зв’язку виявленими порушеннями прокуратурою району до Господарського суду було заявлено позови з вимогою повернути вказані землі з незаконного користування.

Рішеннями Господарського суду м. Києва позовні вимоги прокуратури задоволені в повному обсязі. Наразі рішення суду виконані – спірні ділянки повернуті у розпорядження територіальній громаді.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.