На Оболоні під час бійки зі стріляною біля кафе постраждали двоє чоловіків
- Подробиці
- Опубліковано 01.09.2019 01:38
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 5225

Учора під ранок правоохоронці отримали повідомлення про бійку зі стріляниною у розважальному закладі на проспекті Героїв Сталінграду. Поліцейські одразу виїхали на місце події для з’ясування причин і обставин події. Співробітники закладу повідомили, що між двома компаніями спочатку виникла сутичка, яка переросла у бійку. Під час конфлікту пролунало кілька пострілів, у результаті чого тілесні ушкодження отримали двоє чоловіків, яких «швидка» доставила в лікарню. Травми отримали охоронець та один із відвідувачів, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
Трьох учасників бійки доставили до районного управління поліції, з ними проводять слідчі дії.

Під час огляду з місця події вилучили стріляні гільзи, найімовірніше – від травматичної зброї.

Слідчим відділом Оболонського управління поліції розпочате кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до семи років позбавлення волі.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
12.12.2025 11:16
Небезпечні сни Трампа12.12.2025 11:01
Збито та подавлено 64 ворожих БпЛА12.12.2025 10:53
1400 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан із ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 11 грудня обговорили наступні теми:


Коментарі