Дві земельні ділянки на Святошино, вартістю понад 9,7 млн гривень, повернуто киянам
- Подробиці
- Опубліковано 19.08.2015 13:26
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2452
У 2007 році вказане товариство отримало в оренду дві земельні ділянки загальною площею 1,09 га, розташованих в межах червоних ліній на вул. Перемоги для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих будівель та споруд.
Договір оренди скінчився ще у 2012 році та не поновлювався, проте землі й досі не повернуто у розпорядження Київради. На ділянках розміщуються споруди та автомобільна техніка, вони огороджені парканом та охороняються.
Зважаючи на виявлені порушення, столична прокуратура звернулась до суду з позовом про повернення цих земель у користування київської громади. Господарський суд міста Києва підтримав позицію прокуратури та зобов'язав підприємство повернути землі, привівши їх у належний стан.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
27.05.2026 11:27
Збито та подавлено 150 ворожих БпЛА27.05.2026 11:04
1000 кацапів подохло минулої доби на українській землі26.05.2026 19:59
Як Ахметов українців «на лічильник» поставивВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу на 27 травня


Коментарі