Столичні правоохоронці встановлюють обставини, за яких побили заступника голови КМДА Володимира Слончака
- Подробиці
- Опубліковано 18.09.2019 11:03
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1012

До чергової частини Солом’янського управління поліції надійшло повідомлення від лікарів про те, що на вулиці Митрополита Липківського невідомий побив заступника голови Київської міської державної адміністрації. На місце виїхала слідчо-оперативна група районного управління поліції для встановлення обставин події. Вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
Потерпілого доставили у лікарню для надання необхідної медичної допомоги.
Вирішується питання щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань.
За інформацією УП, постраждалий перебуває в реанімації. Слончак не зміг розповісти журналістам подробиці нападу через погане самопочуття. Він говорив слабким голосом і лише підтвердив сам факт нападу.
Крім посади у КМДА, Володимир Слончак очолює Наглядову раду будівельної холдингової компанії «Київміськбуд».
Володимир Слончак. Фото pravda.com.ua
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
14.04.2026 10:11
Небо під захистом: збито ракету та 114 ворожих дронів!12.04.2026 09:35
1070 москалів подохло минулої доби на українській землі12.04.2026 09:28
Свято Воскресіння Христового11.04.2026 21:30
«Триває денацифікація та демілітаризація… росії»Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт, полковник ЗСУ у відставці Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу на 11 квітня


Коментарі