Київські поліцейські розшукали рідних дівчинки, яку без супроводу дорослих вночі виявили патрульні на Оболоні
- Подробиці
- Опубліковано 22.09.2019 13:07
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 4589

Її вночі помітив наряд патрульної поліції на лавці на вулиці Героїв Дніпра. Близько півночі патрульні побачили на вулиці дівчинку без супроводу дорослих. Під час спілкування вона сказала, що її звати Величко Олександра, їй 9 років і живе вона на п’ятому поверсі 9-поверхового будинку на вулиці Героїв Дніпра. Себе називає Аля. Більше інформації дитина не надала, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
На той час, коли поліцейські відпрацьовували усю інформацію, повідомлень про зникнення дівчинки у поліцію не надходило.
Поліція навіть просила звернутися за номером 102 або 418-30-22, якщо хтось впізнав дитину.
Проте невдовзі її рідні знайшлися. Тепер поліція з’ясовує всі обставини цієї події.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
27.06.2026 12:49
Збито та подавлено 113 ворожих БпЛА27.06.2026 12:43
1350 кацапів подохло минулої доби на українськй землі26.06.2026 22:30
На Оболоні ТЦК збили жінку на пішохідному переходіУ новому випуску ведучий Ігор Гаврищак розповість головні новини України та світу станом на 27 червня


Коментарі