У Києві вводиться підвищення швидкісного режиму

speed limit

 
Державтоінспекція повідомляє, що з 1 квітня 2015 на окремих ділянках столичних автошляхів вводиться підвищення швидкісного режиму.


Як свідчить досвід попередніх років, підвищення межі швидкості до 80 км/год там, де це можливо, дає змогу підвищити пропускну здатність доріг і знизити рівень аварійності. У зв’язку з цим було визначено 10 ділянок у Києві, на яких доцільно підвищити дозволену швидкість руху.

А саме:

1. Набережне шосе (від Поштової площі до мосту ім. Патона);
2. Наддіпрянське шосе;
3. Столичне шосе (від Південного мостового переходу до вулиці академіка Заболотного);
4. Вулиця Саперно-Слобідська (від вулиці М.Грінченка до Південного мостового переходу);
5. Південний мостовий перехід;
6. Оболонський проспект (від вулиці Богатирської до вулиці М.Малиновського);
7. Автодорога Р-69 (від вулиці Озерної до межі міста Києва);
8. Проспект Ватутіна (від Московського мосту до площі Керчинської);
9. Вулиця Мінська (від вулиці Стеценка до Гостомельського шосе);
10. Автодорога Т-1039 (ВКД від Гостомельського шосе до Мінського проспекту).

Прес-служба УДАІ Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.