Правоохоронці розшукали 17-річну дівчину, яка через конфлікт з батьками пішла з дому
- Подробиці
- Опубліковано 18.11.2019 15:36
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2102

Близько тижня втікачка спала у під’їздах будинків та блукала по вулицях столиці. Неповнолітню знайшли працівники поліції та повернули її в родину. Пошуки дівчини розпочалися ще 9 листопада, нагадують у прес-службі Нацполіції Києва.
Як прокоментував начальник сектору ювенальної превенції Деснянського управління поліції Олександр Поліщук, про зникнення доньки повідомила її мати:
«Треба відзначити активну допомогу заявниці, яка, маючи на вихованні ще двох неповнолітніх дітей, знаходила час на пошуки своєї дитини спільно з правоохоронцями. Наші зусилля ускладнювалися тим, що дівчина не мала друзів та пішла з дому без мобільного телефону. Ми перевіряли інформацію перехожих, які могли її бачити на вулиці та у громадському транспорті. Врешті, працівники ювенальної превенції вирішили чекати неповнолітню у місцях, де її частіше всього бачили, та згодом виявили на столичному продовольчому ринку. Вона пояснила, що пішла з дому через те, що мати забороняла їй палити».
Жодних протиправних дій відносно неї вчинено не було. Співробітники ювенальної превенції районного управління поліції провели з втікачкою профілактично-роз’яснювальну бесіду та застерегли від подальших необдуманих вчинків, що можуть призвести до негативних наслідків.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
12.12.2025 11:16
Небезпечні сни Трампа12.12.2025 11:01
Збито та подавлено 64 ворожих БпЛА12.12.2025 10:53
1400 москалів подохло минулої доби на українській земліОдеська область пережила один із наймасованіших обстрілів з боку росіян, повідомив очільник обласної військової адміністрації Олег Кіпер


Коментарі