У столиці затримали квартирного злодія
- Подробиці
- Опубліковано 21.11.2019 22:10
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2145
До чергової частини київської поліції надійшла інформація про крадіжку з квартири на вулиці Сержа Лифаря. На місці події працювала слідчо-оперативна група територіального управління поліції та наряди патрульних, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
Начальник кримінальної поліції Деснянського УП ГУНП у м. Києві Андрій Табала розповів, що через кілька годин працівники карного розшуку на вулиці Закревського викрили та затримали підозрюваного - 34-річного киянина, раніше судимого за аналогічний злочин:
«Слідчим чоловік зізнався, що заздалегідь готувався до правопорушення, обираючи необхідний «об’єкт». У нього вилучили особисті речі потерпілого та комплект відмичок для різних замків. Фігуранту за погодженням із прокурором оголосили про підозру. Також ми перевіряємо його причетність до вчинення подібних злочинів у столиці. Наразі чоловік знаходиться під вартою».
Триває досудове розслідування за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до шести років позбавлення волі.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...

У Києві судитимуть міліціонера, котрий...
14 окт. 2013 г.

Прокуратурою організовано перевірку мережі гральних...
5 нояб. 2014 г.

Прокуратура повернула киянам земельну ділянку...
25 нояб. 2014 г.
Набираючі популярність...

Тимошенко судять за принципами «єнакіївської...
25 июн. 2012 г.

Цей рік будемо згадувати з...
3 июл. 2025 г.

Водієві таксі, який вдарив заслужену...
3 июл. 2025 г.
Останні новини
03.07.2025 21:56
Цей рік будемо згадувати з полегшенням, що завершився03.07.2025 12:10
Знешкоджено 40 ворожих БпЛА03.07.2025 12:04
1000 кацапів подохла минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 3 липня обговорили наступні теми:
Коментарі