У Києві затримали чоловіка, який пограбував 94-річного пенсіонера
- Подробиці
- Опубліковано 18.02.2020 11:44
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2586
У приміщенні банку зловмисник помітив, як дідусь отримує гроші та вирішив за ним прослідкувати. Опинившись у під’їзді, нападник висмикнув із рук потерпілого сумку та втік. Проте за декілька годин поліцейські його затримали, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
До Подільського управління поліції надійшло повідомлення про те, що у під’їзді будинку на вулиці Кирилівській невідомий відібрав у 94-річного місцевого мешканця сумку, в якій знаходились 12 000 гривень, мобільний телефон та особисті речі. За вказаною адресою виїхали слідчо-оперативна група та патрульні поліцейські.
Начальник Подільського управління поліції Владислав Іщенко розповів, що під час проведення оперативно-розшукових заходів правоохоронці встановили прикмети зловмисника та розпочали його пошуки:
«Ми відпрацювали відео з камер спостереження та дізнались, що нападник стежив за потерпілим з моменту його виходу із приміщення банку і до будинку. Затримали чоловіка на будівництві неподалік від місця вчинення злочину, в нього виявили та вилучили викрадені речі».
Підозрюваним виявився 35-річний уродженець Сумської області, який раніше притягувався до кримінальної відповідальності за спричинення умисного тяжкого тілесного ушкодження.
Фігуранту оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченому ч. 1 ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Суд обрав запобіжний захід у вигляді нічного домашнього арешту. Санкція статті передбачає до чотирьох років позбавлення волі.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...

Люди, які назвалися Самообороною Майдану,...
18 июн. 2014 г.

Кличко вирішив змінити крісло столичного...
14 сент. 2014 г.

У Києві СБУ звільнила жінку,...
15 окт. 2016 г.
Набираючі популярність...

Супермен Трамп і підступний Лютор-путін
11 июл. 2025 г.

Поліція притягнула до адміністративної відповідальності...
18 июл. 2025 г.

Щодо пересування ліжок у Кабміні
18 июл. 2025 г.
Останні новини
18.07.2025 23:01
Щодо пересування ліжок у Кабміні18.07.2025 10:52
Збито 11 ударних БпЛА ворога18.07.2025 10:47
1180 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем у воєнному зведенні за 18 липня обговорили наступні теми:
Коментарі