На станції метро «Олімпійська» поліція затримала пасажира з ножом
- Подробиці
- Опубліковано 10.04.2021 20:04
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3039

Під час відпрацювання станції столичної підземки «Олімпійська» правоохоронці зупинили молодика, який підозріло себе поводив та нервував. У ході перевірки поліцейські виявили у нього предмет, схожий на ніж, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.

Як розповіла слідча управління поліції в метрополітені Наталія Зубкова, правоохоронці затримали парубка у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України:
«Вилучений ніж направили на проведення експертного дослідження. За висновком експерта даний предмет відноситься до холодної зброї, який виготовлений заводським способом за типом мисливських ножів загального призначення. Ми повідомили раніше не судимому уродженцю міста Дніпро про підозру у скоєнні злочину».

Досудове розслідування у кримінальному провадженні, яке було розпочато зач. 2 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України, завершено. Матеріали кримінального провадження разом із обвинувальним актом скеровано до суду. Санкція статті передбачає до трьох років позбавлення волі.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
12.12.2025 11:16
Небезпечні сни Трампа12.12.2025 11:01
Збито та подавлено 64 ворожих БпЛА12.12.2025 10:53
1400 москалів подохло минулої доби на українській земліОдеська область пережила один із наймасованіших обстрілів з боку росіян, повідомив очільник обласної військової адміністрації Олег Кіпер


Коментарі