​Столичний суд призначив покарання чоловіку за вбивство знайомої

У ході конфлікту уродженець Херсонщини задушив жінку. За скоєний злочин зловмисник найближчі дев’ять років проведе за ґратами. Подія трапилася у жовтні минулого року на вулиці Закревського у Деснянському районі столиці. Тоді до київської поліції надійшло повідомлення від перехожого, що на зупинці громадського транспорту лежить жінка з ознаками насильницької смерті, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


Провівши ряд слідчих дій, правоохоронці встановили, що між 32-річним чоловіком та жінкою, 1974 року народження, виник конфлікт, у результаті якого зловмисник задушив її. Того ж дня оперативні працівники розшукали та затримали фігуранта, а слідчі оголосили йому про підозру. На час досудового розслідування уродженець Херсонщини перебував під вартою. Згідно з висновком судово-медичного експерта, смерть потерпілої настала внаслідок механічної асфіксії.

У березні, зібравши усю необхідну доказову базу, слідчі Деснянського управління поліції направили матеріали кримінального провадження з обвинувальним актом до суду.

Вироком Деснянського районного суду у місті Києві зловмиснику за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України, призначено покарання у вигляді дев’яти років позбавлення волі.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 19 березня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2026.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.