У Києві злочинець з канцелярським ножем напав на пункт обміну валют
- Подробиці
- Опубліковано 20.08.2021 17:54
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 4927

До поліції звернулась касир пункту обміну валют на вулиці Юрія Іллєнка із повідомленням про те, що невідомий вимагав готівку та погрожував ножем. Однак, не отримавши грошей, втік. За адресою прибула слідчо-оперативна група Шевченківського управління поліції, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
Як розповів тимчасово виконуючий обов’язки начальника Шевченківського управління поліції Віталій Чернишенко, задля розшуку зловмисника в Києві була введена спеціальна поліцейська операція:
«Ми встановили, що невідомий зайшов до приміщення обмінника, де почав погрожувати канцелярським ножем співробітниці. І вона не розгубилась – швидко зреагувала та натиснула на кнопку виклику охорони. Не отримавши бажаного, злочинець втік. У ході оперативно-розшукових заходів нам вдалось встановити особу зловмисника. Його затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Ним виявився раніше судимий за крадіжку 51-річний мешканець Київської області. Крім того, під час слідчих дій ми вилучили речові докази – канцелярський ніж та одяг».

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 187 (Розбій) Кримінального кодексу України. Слідчі за процесуального керівництва Шевченківської окружної прокуратури повідомили фігуранту про підозру. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до 12-ти років із конфіскацією майна.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
14.12.2025 15:01
У Деснянському районі затримали місцеву 18-річну наркодилерку14.12.2025 09:34
Збито та подавлено 110 ворожих БпЛА14.12.2025 09:29
710 кацапів подохло минулої доби на українській земліУ новому випуску ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан розповіли про головні новини України та світу станом на 14 грудня


Коментарі