День Героїв Небесної Сотні - Президент і перша леді вшанували пам'ять Героїв Революції Гідності
- Подробиці
- Опубліковано 20.02.2023 15:09
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 5453

У День Героїв Небесної Сотні Президент України Володимир Зеленський і перша леді Олена Зеленська вшанували пам'ять героїв, які загинули під час Революції Гідності у 2014 році. Глава держави та його дружина встановили лампадки біля хреста на місці загибелі Героїв Небесної Сотні у центрі Києва, повідомляє пресслужба Офісу Президента України.


Володимир та Олена Зеленські також вдарили у Дзвін Гідності, який було виготовлено за дорученням Президента з метою вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні. На дзвоні розміщено напис «Слава Україні! Небесній Сотні слава!».
Фото president.gov.ua
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
16.12.2025 09:23
Збито та подавлено 57 ворожих БпЛА16.12.2025 09:15
1150 кацапів подохло минулої доби на українській землі15.12.2025 20:52
СБУ вразила підводний човен рф у НоворосійськуПолковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан з ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні 16 грудня обговорили наступні теми:


Коментарі