Столичні поліцейські затримали уродженця Харківщини за підозрою у збуті амфетаміну
- Подробиці
- Опубліковано 09.04.2023 21:41
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 7917
Правоохоронці вилучили у зловмисника заздалегідь підготовлені для продажу пакетики з порошкоподібною речовиною. Поліцейські провели необхідні слідчі дії та повідомили фігуранту про підозру. За скоєне йому загрожує до восьми років ув’язнення, повідомляє пресслужба Нацполіції Києва.
Працівники патрульної поліції на вулиці Цвєтаєвої у Деснянському районі столиці зупинили автомобіль за порушення правил дорожнього руху. Під час спілкування з правоохоронцями водій помітно нервував. А коли поліцейські запитали про наявність заборонених предметів чи речовин, то чоловік повідомив, що має згортки з розфасованими наркотиками.
Як розповів старший слідчий Деснянського управління поліції Руслан Костогриз, на місце прибула слідчо-оперативна група та задокументувала злочин:
«Ми вилучили у водія 4 згортки з білою порошкоподібною речовиною та направили на проведення експертизи. Згідно висновку спеціаліста - це психотропна речовина амфетамін. Ми затримали 30-річного уродженця Харківщини у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістили його до ізолятора тимчасового тримання».
Слідчим відділом Деснянського управління поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 307 Кримінального кодексу України - незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів. Санкція статті передбачає від шести до десяти років з конфіскацією майна.
«За процесуального керівництва Деснянської окружної прокуратури міста Києва слідчі оголосили затриманому про підозру у незаконному придбанні, зберіганні та перевезенні психотропних речовин, з метою збуту», - додав слідчий поліції.
Фото facebook.com/UA.KyivPolice
Також з цієї категорії...

В Киеве за взятку будут...
13 июл. 2013 г.

Столична Державтоінспекція перевіряє готовність пасажироперевізників...
21 окт. 2013 г.

Затриманого УДОшника-провокатора доправили до Печерського...
8 дек. 2013 г.
Набираючі популярність...

Поліцейські Києва затримали учасників стійкого...
5 мая 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
6 мая 2025 г.

1430 москалів подохло минулої доби...
6 мая 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 5 травня обговорили наступні теми:
Коментарі