​У столиці військові затримали наркоділка на території Голосіївського району

На території Голосіївського району військовослужбовці помітили чоловіка, який поводив себе підозріло. Молодик відчутно нервував та постійно оглядав місцевість навкруги, після чого біля однієї з адміністративних будівель кинув синій згорток на землю та поспіхом пішов в інший бік вулиці. Свідки оперативно викликали поліцію та затримали зловмисника до приїзду правоохоронців, повідомляє пресслужба Нацполіції Києва.


Для документування події на місце прибула слідчо-оперативна група Голосіївського управління поліції. У ході поверхневої перевірки чоловіка правоохоронці виявили у нього шкарпетку, в якій знаходилось сім згортків з канабісом, обмотаних липкою стрічкою синього кольору. Крім того, неподалік поліцейські виявили ще «закладки» з тією ж речовиною, які зловмисник встиг розкласти.

Як пояснив молодик, він розповсюджує заборонені речовини через закладки, а клієнтів шукає через телеграм-канали.

Правоохоронці затримали порушника у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Ним виявився уродженець Житомирської області 1991 року народження. Вилучені речові докази скерували на проведення експертного дослідження.

Під процесуальним керівництвом Голосіївської окружної прокуратури міста Києва слідчі повідомили чоловікові про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України – незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів та за погодженням із процесуальними керівниками повідомили зловмиснику про підозру. Санкція інкримінованої статті передбачає до десяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

У рамках відкритого досудового розслідування правоохоронці встановлюють канали надходження заборонених речовин до столиці.

Фото kyiv.npu.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 5 травня обговорили наступні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.