Столичні поліцейські затримали торговця амфетаміном
- Подробиці
- Опубліковано 12.09.2023 11:03
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 7285
За результатами відпрацювання оперативної інформації слідчі столичного главку спільно із оперативниками Шевченківського управління поліції викрили та припинили діяльність чоловіка, який займався збутом психотропної речовини у столиці, повідомляє пресслужба Нацполіції Києва.
Як розповів старший слідчий в особливо важливих справах слідчого управління ГУНП у м. Києві Артур Топузян, правоохоронці затримали наркозбувача у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України:
«Ми встановили, що чоловік за місцем проживання в Оболонському районі займався збутом наркотиків, а саме амфетаміну. Він продавав заборонені речовини покупцям з рук в руки. У ході слідчих дій ми виявили та вилучили 100 грамів наркотику, гроші та електронні ваги. Затриманий - це раніше не судимий киянин, 1994 року народження».
Слідчі за погодженням з Київською міською прокуратурою повідомили затриманому про підозру у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 - незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів Кримінального кодексу України. Суд обрав фігуранту запобіжний захід - тримання під вартою строком на два місяці. Санкція статті передбачає до десяти років позбавлення волі із конфіскацією майна.
Фото kyiv.npu.gov.ua
Також з цієї категорії...

Конча-Заспі повернуто 6 га землі...
21 дек. 2012 г.

Подробиці ДТП за участі семи...
9 авг. 2013 г.

Київ кримінальній: влада проти активістів
7 нояб. 2016 г.
Набираючі популярність...

Оперативна інформація станом на 08:00...
17 сент. 2025 г.

1020 кацапів подохло минулої доби...
17 сент. 2025 г.

Схвалено пакети допомоги від США...
17 сент. 2025 г.
Останні новини
17.09.2025 10:16
Збито та подавлено 136 ворожих БпЛА17.09.2025 09:08
1020 кацапів подохло минулої доби на українській землі16.09.2025 11:16
Збито та подавлено 89 ворожих БпЛА16.09.2025 10:50
910 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Владислав Соловйов та полковник ЗСУ в запасі, військовий експерт Роман Світан обговорили останні новини
Коментарі