Слідчі поліції Києва повідомили про підозру фармацевтам трьох столичних аптек, котрі незаконно продавали нарковмісні медичні препарати
- Подробиці
- Опубліковано 19.12.2023 19:26
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 2684
Під час обшуків правоохоронці вилучили понад шість тисяч пігулок, обіг яких обмежено, комп’ютерну техніку, касові апарати, службову документацію та гроші. Чотирьом фармацевтам вже повідомлено про підозру. Їм загрожує до трьох років позбавлення волі, повідомляє пресслужба Нацполіції Києва.
Співробітники управління боротьби з наркозлочинністю спільно з працівниками Шевченківського управління поліції за процесуального керівництва Шевченківської окружної прокуратури та з залученням аналітиків кримінального аналізу викрили чотирьох осіб, які порушили правила відпуску нарковмісних лікарських препаратів, обіг яких обмежено.
За словами начальника управління боротьби з наркозлочинністю столичного главку Олександра Дибова, правоохоронці задокументували факти незаконного продажу у трьох аптеках однієї з аптечних мереж комбінованих наркотичних лікарських засобів, які містять у своєму складі кодеїн:
«Ми встановили, що фігуранти працювали в різних аптеках на території столиці. Порушники здійснювали незаконний продаж ліків, які містять у своєму складі наркотичний засіб кодеїн. Вони без рецепту лікаря відпускали лікарські засоби, які підлягають продажу лише за його наявності. Окрім цього, під час обшуку приміщень нами вилучено понад шість тисяч пігулок, обіг яких обмежено, ноутбуки, касові апарати, розрахунковий термінал, службову документацію та гроші».
За процесуального керівництва Шевченківської окружної прокуратури міста Києва слідчі повідомили про підозру чотирьом працівникам аптек за ч. 1 ст. 320 Кримінального кодексу України – порушення встановлених правил обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів.
Відповідно до санкції, інкримінованої фігурантам статті, їм загрожує позбавлення волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Фото kyiv.npu.gov.ua
Також з цієї категорії...

Заарештовано грабіжників ювелірних магазинів
15 мая 2012 г.

У Києві судитимуть посадовців соціального...
24 июл. 2014 г.

Прокуратура закликає громадян, які постраждали...
26 мая 2015 г.
Набираючі популярність...

Оперативна інформація станом на 08:00...
5 авг. 2025 г.

1120 москалів подохло минулої доби...
5 авг. 2025 г.

Судді в Київській апеляції некомпетентні...
5 авг. 2025 г.
Останні новини
05.08.2025 19:55
Судді в Київській апеляції некомпетентні чи заангажовані?05.08.2025 13:20
1120 москалів подохло минулої доби на українській землі04.08.2025 20:16
Критерії того, що війна добігає кінцяПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучою Іриною Узловою обговорили останні новини навколо війни в Україні і не лише
Коментарі