Лікар, який вимагав гроші за безкоштовну операцію, постане перед столичним судом
- Подробиці
- Опубліковано 06.02.2024 21:17
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 2623
Завідувач відділення вимагав у родичів пацієнта 6 тисяч доларів США за проведену операцію та належний медичний догляд після неї. Досудове розслідування завершено, завідувачу загрожує до десяти років позбавлення волі, повідомляє прес служба Нацполіції Києва.
У ході реалізації оперативної інформації, слідчі, за процесуального керівництва Шевченківської окружної прокуратури міста Києва та за оперативного супроводження співробітників Служби безпеки України, викрили лікаря на отриманні неправомірної вигоди.
Як розповіла слідча Шевченківського управління поліції Алевтина Миронова, правоохоронці встановили, що завідувач відділу однієї зі столичних клінік вимагав від родичів пацієнта гроші за операцію:
«До медичної установи звернувся чоловік з показаннями на планову операцію. Після проведеного хірургічного втручання лікар почав вимагати від родички пацієнта надати йому 6000 доларів США за надану медичну допомогу та подальше забезпечення належного післяопераційного лікування. У випадку, якщо жінка не надасть кошти, її батько буде позбавлений кваліфікованого медичного догляду».
Слідчі затримали посадовця у його робочому кабінеті при отриманні зазначеної суми неправомірної вигоди. Затриманий - мешканець Київщини, 1965 року народження.
За процесуального керівництва Шевченківської окружної прокуратури міста Києва слідчі оголосили лікарю про підозру за ч. 3 ст. 368 - прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою Кримінального кодексу України.
Наразі досудове розслідування у кримінальному провадженні завершено обвинувальний акт скеровано до суду. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.
Фото kyiv.npu.gov.ua
Також з цієї категорії...

За розтрату судитимуть екс-очільника Управління...
16 дек. 2015 г.

У Києві затримали двох рецидивістів...
16 окт. 2017 г.

Столичні правоохоронці затримали підозрюваного у...
25 мар. 2018 г.
Набираючі популярність...

Партия Регионов - народу: Честная,...
17 нояб. 2011 г.

Дело Тимошенко – дело политической...
29 нояб. 2011 г.

Кидалово - как политическое мошенничество
11 апр. 2012 г.
Останні новини
07.06.2025 09:29
Знешкоджено 174 засоби повітряного нападу!07.06.2025 09:19
1120 кацапів подохло минулої доби на українській землі06.06.2025 11:21
Знешкоджено 406 засобів повітряного нападу!06.06.2025 11:12
1160 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак разом полковником ЗСУ у запасі, військовим експертом Романом Світаном у воєнному зведенні на 6 червня обговорили наступні теми:
Коментарі