​Київська поліція забезпечує правопорядок під час проведення поминальних днів


Поминальні дні у столиці триватимуть протягом 12 – 15 травня на 29-ти кладовищах. Охорону публічної безпеки та порядку забезпечують працівники Головного та територіальних управлінь поліції Києва, військовослужбовці Національної Гвардії України, працівники Муніципальної варти та ДФТГ, кінологи зі службовими собаками, повідомляє прес служба Нацполіції Києва.

Протягом цих днів правоохоронці нестимуть службу поблизу кладовищ, в першу чергу звертаючи увагу на виявлення підозрілих осіб та предметів. Головна мета заходів– не допустити вчинення правопорушень та будь-яких провокацій.

Нагадуємо громадянам про необхідність дбати про власну безпеку, про будь-які підозрілі предмети негайно інформувати наряди поліції, які знаходиться поблизу, або на лінію 102 та своєчасно реагувати на сигнал повітряної тривоги.

Фото kyiv.npu.gov.uaКоментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью враг продолжил атаковать нашу страну беспилотниками. В результате воздушного боя были сбиты все выпущенные вражеские «шахеды»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.