У Києві Нацполіція затримала медикиню за вимагання 5000 доларів з військового за підтвердження групи інвалідності
- Подробиці
- Опубліковано 19.01.2025 20:30
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 3999
Зловмисниця, користуючись своїм службовим становищем, вирішила нажитися на захиснику, який на фронті отримав 28 поранень та вже був визнаний інвалідом другої категорії. За скоєне жінці загрожує до десяти років ув’язнення, повідомляє Нацполіція Києва.
Незважаючи на оновлення правил проходження медичних обстежень з оцінювання непрацездатності осіб, знаходяться медпрацівники, які продовжують працювати по «старих» та корупційних схемах, безсоромно збагачуючись навіть на військовослужбовцях. Цього разу у поле зору оперативників Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції та поліцейських Києва потрапила заступниця директора з експертизи тимчасової непрацездатності одного із столичних медзакладів.
Як з’ясувалося, військовослужбовець звернувся до медустанови для підтвердження свого статусу по здоровʼю. Втім замість законної процедури, посадовиця почала вимагати гроші за оформлення та направлення документів на оцінювання експертною командою лікарів. При цьому жінка запевнила чоловіка, що підстав давати йому направлення для проходження оцінювання у неї нібито немає. Але за 5 000 доларів обіцяла підготувати пакет документів та домовитись про підтвердження групи інвалідності.
Оперативники ДВБ та поліцейські Голосіївського управління поліції затримали зловмисницю одразу після передачі їй хабаря у сумі 210 тисяч гривень.
За місцем проживання та роботи фігурантки правоохоронці провели санкціоновані обшуки, у ході яких вилучили близько 50 тисяч доларів, службову документацію, штампи та лікарські довідки з печатками.
Слідчі поліції вручили їй підозру за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Посадовиці загрожує до 10 років позбавлення волі.
Наразі поліцейські встановлюють причетність жінки до інших незаконних оборудок. Крім того, поліцейські не обмежуються затриманням фігурантки, а працюють над виявленням ймовірного ланцюжка причетних осіб до незаконної схеми. Процесуальне керівництво здійснює Голосіївська окружна прокуратура м. Києва.
Фото kyiv.npu.gov.ua
Також з цієї категорії...

У столиці інспектори ДАІ повернули...
11 июл. 2013 г.

УДАІ зустрілося зі столичними перевізниками
17 июл. 2013 г.

Киянка намагалася вкрасти з магазину...
27 февр. 2019 г.
Набираючі популярність...

У Римі закінчилася конференція стосовно...
11 июл. 2025 г.

Супермен Трамп і підступний Лютор-путін
11 июл. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
12 июл. 2025 г.
Останні новини
12.07.2025 10:42
Збито 344 повітряних ворожих цілі12.07.2025 08:57
1070 москалів подохло минулої доби на українській землі11.07.2025 23:18
Супермен Трамп і підступний Лютор-путін11.07.2025 11:38
1040 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 11 липня обговорили наступні теми:
Коментарі