​У Солом’янському районі столиці оперативники затримали чоловіка, який завдав товаришу смертельних травм

До поліції Києва на спецлінію 102 надійшло повідомлення про те, що в під’їзді житлового будинку лежить чоловік із видимими тілесними ушкодженнями. На виклик прибули медики й слідчо-оперативна група Солом’янського управління поліції, повідомляє Нацполіція Києва.


Як з’ясували правоохоронці, напередодні 66-річний потерпілий гостював у знайомого, де, під час вживання алкогольних напоїв, між ними виник конфлікт. У ході сварки господар оселі схопив скляну пляшку та кілька разів ударив нею товариша по голові. Тікаючи від нападника потерпілий вибіг з квартири у під’їзд, де втратив свідомість та від отриманих травм помер до приїду швидкої. Поліцейські затримали 42-річного нападника у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Слідчі Солом’янського управління поліції за процесуального керівництва Солом’янської окружної прокуратури повідомили фігуранту про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України – умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Санкція статті передбачає до десяти років позбавлення волі.

Фото kyiv.npu.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ в запасі та військовий експерт Роман Світан разом з Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 1 травня обговорили такі теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.