Інтернет-обладнання для столичних шкіл із націнкою понад 50 млн грн: київська поліція підозрює посадовицю «Київтелесервісу» у службовій недбалості
- Подробиці
- Опубліковано 16.07.2025 20:54
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 2032
Начальниця підрозділу та за сумісництвом голова тендерного комітету підприємства допустила укладення договору на закупівлю комутаторів і блоків живлення, необхідних для роботи комп’ютерної мережі в навчальних закладах міста, з компанією, яка поставила пристрої за завищеною ціною, повідомляє Нацполіція Києва.
Слідчі Дарницького управління поліції Києва спільно із працівниками столичної кіберполіції та за процесуального керівництва Дарницької окружної прокуратури виявили факт службової недбалості, вчинений під час проведення публічних закупівель.
Слідством встановлено, що у 2021 році спеціалізоване комунальне підприємство «Київтелесервіс», підпорядковане КМДА, оголосило відкриті торги на закупівлю понад 350 комплектів мережевого обладнання: комутаторів та блоків живлення, яким мали забезпечити столичні школи для безперебійного інтернету.
Керівниця підрозділу підприємства при проведенні тендерної процедури не забезпечила належної перевірки цінових пропозицій і, як наслідок, переможцем торгів було визнано компанію, яка запропонувала поставити товар за ціною значно вищою від ринкової. За оцінками експертів, закупівля пристроїв із «націнкою» завдала бюджету столиці понад 50 мільйонів гривень збитків.
Наразі посадовиці оголошено про підозру за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України - службова недбалість, тобто неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам. Санкція статті передбачає до п’яти років позбавлення волі.
Фото kyiv.npu.gov.ua
Також з цієї категорії...

Міліціонеру, який «кришував» борделі у...
5 окт. 2015 г.

У Києві затримали групу іноземців,...
8 нояб. 2018 г.

Київські оперативники затримали «злодія в...
30 мар. 2019 г.
Набираючі популярність...

Супермен Трамп і підступний Лютор-путін
11 июл. 2025 г.

Відкрита правда про «коаліцію рішучих»,...
16 июл. 2025 г.

На Хмельниччині за зайняття гральним...
16 июл. 2025 г.
Останні новини
16.07.2025 15:34
Відкрита правда про «коаліцію рішучих», і не тільки16.07.2025 11:00
Збито 198 ударних ворожих БпЛА16.07.2025 10:35
1170 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 16 липня обговорили наступні теми:
Коментарі