Поліцейські затримали молодика, який намагався обікрасти банкомат в Оболонському районі столиці
- Подробиці
- Опубліковано 17.08.2025 19:24
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 549
Зловмисник пізно ввечері проник до приміщення фінустанови, де знаходяться платіжні термінали, та за допомогою заздалегідь підготовлених інструментів пошкодив банкомат, в якому знаходилось понад 15 000 гривень. Викрасти кошти йому завадили правоохоронці, які оперативно прибули на виклик, повідомляє Нацполіція Києва.
До поліції на спецлінію 102 надійшло повідомлення від охоронця про те, що на вулиці Вишгородській невідомий чоловік проник до приміщення банку та намагався викрасти гроші. На місце прибула слідчо-оперативна група територіального підрозділу та співробітники кримінальної поліції.
Як встановили правоохоронці, чоловік підготувався до вчинення крадіжки: мав із собою підготовлені інструменти. Ввечері він проник до приміщення банку та за допомоги металевої викрутки відкрив банківський термінал, намагаючись вкрасти кошти в сумі понад 15 000 гривень.
Слідчі затримали чоловіка у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та оголосили йому про підозру за ч. 3 ст. 15, ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України – замах на крадіжку, поєднану з проникненням у сховище, вчинена в умовах воєнного стану. Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі.
Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення застави у розмірі 90 840 гривень.
Фото kyiv.npu.gov.ua
Також з цієї категорії...

З «Аеросвіту» стягнуто 311 тис....
24 июн. 2012 г.

Підлегла Олександра Попова звільнила директора...
20 июл. 2012 г.

У столиці поліція затримала 23-річну...
12 нояб. 2018 г.
Набираючі популярність...

Радослав Сікорський: поки що Трамп...
17 авг. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
17 авг. 2025 г.

900 москалів подохло минулої доби...
17 авг. 2025 г.
Останні новини
17.08.2025 14:20
Збито-подавлено 40 ворожих БпЛА17.08.2025 14:14
Історична зустріч без практичних результатів17.08.2025 14:04
900 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 17 серпня обговорили такі теми:
Коментарі