Батьківщина приєдналася до Міжнародного Демократичного Союзу
- Подробности
- Опубликовано 31.08.2012 15:15
-
Автор: Конфликты и законы Конфликты и законы
- Просмотров: 8985
Відповідне рішення було ухвалено під час засідання Виконавчого комітету МДС, яке відбулося учора у місті Тампа (Флоріда, США).
Про це повідомив Заступник голови партії «Батьківщина» Григорій Немиря, який бере участь у Національному з‘їзді Республіканської партії США, в рамках якого відбулося засідання МДС.
Також під час засідання було прийнято Заяву по Україні, в якій засуджується згортання демократії в Україні.
Довідково: МДС є впливовим світовим міжнародним об‘єднанням, до лав якого входять понад 80 консервативних, християнсько-демократичних партій та інших партій-однодумців з понад 60 країн світу і регіональні союзи, зокрема європейська Народна Партія. Засновниками МДС є тодішні Прем‘єр-міністр Великої Британії Маргарет Тетчер, Президент Франції Жак Шірак, Канцлер Німеччини Гельмут Коль та інші світові лідери, повідомляє byut.com.ua.
Также из этой категории...

Е-декларація Порошенка переконує у неможливості...
03 нояб. 2016 г.

У Сенаті США пообіцяли дійти...
14 янв. 2017 г.

Майже половина американських виборців вважає,...
25 февр. 2017 г.
Набирающие популярность...

«Back in USSR?»
16 февр. 2020 г.

В мире животных...
27 марта 2020 г.

В современных условиях не нужно...
26 февр. 2021 г.
Последние новости
Найчастіше російсько-окупаційні війська гатили по наших захисниках в районі Жолобка, Славного та Пісків. Бойових втрат серед наших бійців немає
Комментарии