Павла Лазаренко знову заточили за грати
- Подробиці
- Опубліковано 02.11.2012 15:00
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 10562
За його словами, після звільнення Лазаренка з каліфорнійської в’язниці Terminal Island його знову затримали через невизначеність його статусу в США.
Як повідомляє видання, очікується, що екс-прем’єр залишиться в ізоляторі в місті Сакраменто доти, доки американська влада не ухвалить рішення про його легалізацію чи депортацію.
Вчора в інтерв’ю Радіо Свобода адвокат Лазаренка повідомив, на яких підставах екс-прем’єр України може залишитися в США. « Існує конвенція щодо протидії тортурам, яка дає право на легальне проживання, також йому можуть дати дипломатичний імунітет. Існує мільйон шляхів, щоб він тут залишився, якщо уряд США вирішить, що це вірно», – сказав Горовіц.
Він також заявив, що повідомляти про вихід Лазаренка з в’язниці не буде, бо «він не є в безпеці», повідомляє radiosvoboda.org.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
12.12.2025 11:16
Небезпечні сни Трампа12.12.2025 11:01
Збито та подавлено 64 ворожих БпЛА12.12.2025 10:53
1400 москалів подохло минулої доби на українській земліОдеська область пережила один із наймасованіших обстрілів з боку росіян, повідомив очільник обласної військової адміністрації Олег Кіпер


Коментарі