У Польщі розпочався Польсько-український форум журналістів
- Подробиці
- Опубліковано 21.09.2013 13:53
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 10509
Голова Асоціації польських журналістів Кшиштоф Сковроньський, який відкрив Форум, повідомив про дві ініціативи, які можуть бути цікавими для українських журналістів і вони можуть розвинути це у себе в співпраці з поляками. Перше, це Фундація, яка допомагатиме журналістам, які втратили роботу та мають інші проблеми. А друге – Інституція швидкої допомоги журналістам, які під час роботи мають проблеми. Така допомога заснована з допомогою швейцарських фундацій і спрямована на локальних журналістів, які мають часто проблеми зі свободою слова більші, ніж інші.
Пан Сковроньський відзначив також важливість співпраці українських і польських українських журналістів і оскільки поляки добре усвідомлюють, що без незалежної України не може бути незалежної Польщі.
Голова Національної спілки журналістів України Олег Наливайко відзначив поглиблення співпраці польських і українських журналістів. Він нагадав, що торік було започатковано українсько-польський конкурс для журналістів, переможців якого нагородили торік у Варшаві. Переможців цьогорічного конкурсу відзначать на конференції Міжнародної федерації журналістів у листопаді в Києві. Голова НСЖУ привітав ідею поглиблення співпраці українських і польських журналістів і запропонував вшанувати хвилиною мовчання пам’ять загиблих українських журналістів, яких в Україні поминали протягом тижня.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
12.12.2025 11:16
Небезпечні сни Трампа12.12.2025 11:01
Збито та подавлено 64 ворожих БпЛА12.12.2025 10:53
1400 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан із ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 11 грудня обговорили наступні теми:


Коментарі