Путін програв війну Україні - Die Zeit
- Подробиці
- Опубліковано 23.11.2014 18:41
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 4895
У ці регіони доведеться вкласти чималі кошти: Крим не може перебувати в ізоляції, і потребує зв’язків з Росією, а зруйнована інфраструктура і промисловість Донбасу - взагалі у величезних фінансових вливань. Звідки на це брати кошти Росії з її теперішньою економікою?
Крім того, є відносно Донбасу і ще один нюанс: терористи потихеньку перетворюють регіон в мафіозну державу. А це теж істотна проблема для Росії.
На думку автора статті Йохена Біттнера, якби Путін ще в березні, посилаючи своїх «зелених чоловічків» у Крим, хоч трохи замислився над наслідками - якої шкоди Росії завдадуть санкції та що насправді він отримає разом із захопленими територіями - нічого цього зараз не було б.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
24.02.2026 09:38
Нічна атака відбита: Сили оборони знешкодили 111 ворожих дронів24.02.2026 09:26
Чотири роки незламності: мінус 920 кацапів за добу!Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 25 лютого:


Коментарі