У США вважають, що гуманітарний конвой в Сирії знищила авіація росії
- Подробиці
- Опубліковано 21.09.2016 07:41
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1567
У бесіді з телеканалом CNN один з високопоставлених представників влади США повідомив, що попередні дані щодо інциденту з гуманітарним конвоєм сирійського Червоного Півмісяця в провінції Алеппо вказують на участь росії, повідомляє турецьке інформагентство Анадолу.
За його словами, в момент інциденту можливістю нанесення удару в районі Алеппо володіли лише російські літаки, що також підтвердили місцеві джерела.
«Представники Пентагону вивчили дані зі супутників і РЛС, які поки вказують на відсутність участі літаків і вертольотів режиму Асада в нанесенні удару по колоні вантажівок з гуманітарною допомогою», - відзначив неназваний високопоставлений чиновник, помітивши, що мали місце два авіаудари, що відбулися один за одним, а подібною тактикою користуються в основному вкс росії.
російська сторона заявила раніше, що вкс рф і режим Асада не здійснювали атак на конвой сирійського Червоного Півмісяця.
Тим часом, представники Держдепу США в бесіді з агентством Анадолу привернули увагу до останніх заяв держсекретаря США Джона Керрі, який поклав відповідальність за атаку на росію.
Нагадаємо, жертвами авіаудару по колоні з гуманітарною допомогою в підконтрольних опозиції західних районах Алеппо стали 12 осіб, згоріло 20 вантажівок.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
11.11.2025 08:32
1020 москалів подохло минулої доби на українській землі10.11.2025 13:54
Збито та подавлено 52 цілі противника10.11.2025 13:34
1090 кацапів подохло минулої доби на українській землі09.11.2025 19:05
Щодо «поновлення випробувань» ядерної зброїПроаналізувала ситуацію на стрімі ведуча Ольга Білан разом з військовим експертом Романом Світаном станом на 10 листопада


Коментарі