Дональд Трамп став найстарішим президентом в історії США
- Подробиці
- Опубліковано 21.01.2017 10:24
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2199
70-й річний Дональд Трамп, який отримав несподівану перемогу на виборах 8 листопада, напередодні прийняв присягу в Конгресі, ставши найстарішим президентом в історії США. Трамп став також першим за останні 60 років громадянином США, який прийшов в Білий дім не з політики. Брав присягу у Трампа головний суддя Верховного суду США Джон Робертс на західних сходах Капітолія, пише інформагентство «Анадолу».
«Ми будемо визначати курс Америки і всього світу на багато, багато років вперед», - заявив новий президент США. При цьому він зазначив, що США не будуть нав'язувати свій спосіб життя іншим країнам, але хочуть бути прикладом для них.
Основним козирем мільярдера, який офіційно вступив в президентську гонку 1 лютого 2016 року, стали реформи, спрямовані на поліпшення умов життя середнього шару американців.
Гасло «Знову зробимо Америку великою!» знайшло підтримку рядових американців. Новий глава Білого дому, в числі інших, обіцяв зупинити реформу охорони здоров'я, запропоновану його попередником Бараком Обамою, і збільшити податки на продукцію китайських виробників.
Предки Дональда Трампа - вихідці з Німеччини, а його статки оцінюються в 3,6 млрд доларів.
Дружина Дональда Трампа - 46-річна словенка Меланія Трамп, з якої мільярдер одружився в 2005 році.
У президента США від трьох шлюбів - троє синів і дві дочки.
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...

В США налоги платят меньше,...
6 апр. 2015 г.

москва може збільшити парк військової...
11 авг. 2016 г.

Волкер з’ясовуватиме у Мінську, чи...
21 авг. 2017 г.
Набираючі популярність...

Украинская элита – сборище воров...
8 апр. 2009 г.

Янукович введет в Украине жесткую...
2 нояб. 2011 г.

Партия Регионов готовится к революции
25 февр. 2012 г.
Останні новини
02.06.2025 09:18
Знешкоджено 52 засоби повітряного нападу02.06.2025 09:08
1140 кацапів подохло минулої доби на українській землі01.06.2025 08:50
1230 москалів подохло минулої доби на українській землі31.05.2025 18:49
Фукс, Хомутиннік та Жеваго: провал чергової брудної комбінаціїПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 30 травня обговорили наступні теми:
Коментарі