​Після втечі януковича Манафорт підрядився розкручувати «Оппоблок»

Після Революції Гідності 2014 року, колишній голова виборчої кампанії Трампа Пол Манафорт зіграв ключову роль в реорганізації проросійської партії януковича, повідомляє «Голос Америки» з посиланням на Business Insider.


Нова партія змогла пройти в парламенті після того, як Манафорт особисто схвалив перелік кандидатів. Манафорт підтримував контакт з політичним діячем в Україні, який допомагав йому у просуванні нової партії навіть під час кампанії Трампа. Звинувачення, висунуті Манафорту спеціальним прокурором Робертом Мюллером, виокремили роль Манафорта як лобіста колишнього президента України януковича, якого підтримувала росія.

Навіть після втечі януковича, Манафорт активно працював в Україні і зіграв важливу роль в створенні найбільшої проросійської партії, яка на сьогодні існує в країні, зазначає видання.

Звинувачення, висунуті Мюллером, вказують, що Манафорт працював з «Опозиційним блоком» – партією, що створилась після втечі януковича і замінила партію регіонів в ролі найбільшої проросійської партії в країні. Манафорт отримував гроші за роботу для партії протягом 2016 року, зрозуміло зі звинувачень.

Манафорт сам вигадав назву «Опозиційний блок», вказує The New York Times, повідомляє Business Insider.

«На його думку, щоб зібрати найбільшу кількість людей, які протистоять теперішньому урядові, потрібно уникати конкретики і стати символом опозиції», - повідомив політолог Погребинський виданню NYT.

Насправді, як заявляє Джон Гербст, колишній посол США в Україні і директор Євразійського центру аналітичної установи Atlantic Council, партія не дуже відрізнялась від партії регіонів.

«Це було продовження того, що існувало, - заявив Гербст Business Insider. - Манафорт, який раніше був «консільєрі» партії регіонів, продовжив свою роль в якості «консільєрі» Опозиційного блоку».

«Він давав вказівки їх політичній кампанії, поки тривали вибори, і допоміг їм залишитись при владі», - заявив Гербст про роль Манафорта в партії регіонів.

Колишній дипломат також сказав, що українці показували йому документи, де вказується, що Манафорт відвідував Україну між 2014 та 2016 роками.

Партійний посадовець говорив Bloomberg, що Манафорт особисто схвалив перелік кандидатів партії, і один з лідерів Блоку Нестор Шуфрич відсвяткував відносний успіх у виборах, відкоркувавши пляшку коньяку в офісі Манафорта і сплативши йому 1 мільйон доларів за роботу, повідомляє Business Insider з посиланням на Bloomberg.

Однією з довірених осіб Манафорта є російсько-український політичний діяч Костянтин Килимник, з яким Манафорт просував Опозиційний блок, як «голос росіян» на сході України. Килимник, за повідомленнями, продовжував спілкуватись з Манафортом під час кампанії 2016 року.

Саме Килимник, за повідомленнями, дізнавався про можливість вилучити антиросійські заяви з платформи Республіканської партії в США в 2016 році, що партія зрештою і зробила, повідомляє видання.

Манафорт припинив отримувати виплати від Опозиційного блоку лише в квітні 2016 року, через місяць після того, як він приєднався до кампанії Трампа, повідомляє The Washington Post. З того часу він покладався на Килимника, щоб збирати борги Опозиційного блоку, які, на думку Манафорта, йому все ще винні.

Пол Манафорт. Фото AP



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.